List

Uzun süredir düşündüğüm YouTube kanalımı nihayet açmış bulunmaktayım. Bir çok farklı konuda fikir yürütmeyi düşünüyorum. Umarım mahcup olmam.

Genel olarak farklı bir vlog tekniği deneyeceğim. Bir çok You Tube kanalını takip etmeye başladım ve farklı kanallardan edindiğim izlenimlere göre yeni bir şeyler geliştirdiğimi düşünüyorum. Çünkü o kadar çok kanal var ki daha önce benim gibi çalışma yapan YouTuber var mı açıkçası bilmiyorum. Dünya genelinde vloggerlar bireysel olarak günlerinin nasıl geçtiğini ve kendilerini ilgilendiren konular üzerine konuşmaktan haz alıyorlar. Blog mantığının videoda vücut bulmuş hali olan vlog; aslında bir günlük olmaktan ziyade, fikirlerin belirtilebileceği yer olarak da kullanılabiliyor. Bir nevi köşe yazarları gibi yorumlar yapılabiliyor. Ben de yeni YouTuber olma yolunda adımlar atarken pek bir imkanımın olduğunu söyleyemem. Özellikle ekipman konusunda.

Ekipman eksikliğinden kaynaklanabilecek durumları gözönüne aldığımda bir an için geri adım atasım geliyor, fakat bunun sorun olacağını düşünerek gerçekten yapmak istediğim şeyleri ertelemek pek de benim tarzım değil. Ben de bu durumu teknik bilgimle kapatmayı düşünüyorum. Tabi ekipman sorununu hallettiğim zaman daha profesyonel işler yapabileceğimi düşünüyorum.

Siz de çıktığım bu yolda bana destek olmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan kanalıma abone olabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum kısmına düşünce ve önerilerinizi bırakırsanız memnun olurum. Ayrıca vLog sekmesinden hazırladığım videoları görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Posts

1 2 3 4
Mayıs 25th, 2018

Korumalı: Kıbrıs Bahis Ofisleri

Mayıs 2nd, 2018

Korumalı: Kuzey Kıbrıs Basınındaki Sahiplik Yapısının Sorunsal Durumu

Nisan 18th, 2018

Office 365 Word Kullanımı

Mayıs 18th, 2017

Sinema Kitapları Kütüphanesi

Şubat 5th, 2017

Sualtı Fotoğraf Yarışmaları Listesi

Ocak 30th, 2017

Okuma Listesi – GSU

Ocak 20th, 2017

Kurgu Programları

Ocak 4th, 2017

Okuma Listesi – KU

Aralık 17th, 2016

Lanet, Lanet, Lanet!

Kasım 3rd, 2016

Gece dalışımız güzel geçti