List

Uzun süredir düşündüğüm YouTube kanalımı nihayet açmış bulunmaktayım. Bir çok farklı konuda fikir yürütmeyi düşünüyorum. Umarım mahcup olmam.

Genel olarak farklı bir vlog tekniği deneyeceğim. Bir çok You Tube kanalını takip etmeye başladım ve farklı kanallardan edindiğim izlenimlere göre yeni bir şeyler geliştirdiğimi düşünüyorum. Çünkü o kadar çok kanal var ki daha önce benim gibi çalışma yapan YouTuber var mı açıkçası bilmiyorum. Dünya genelinde vloggerlar bireysel olarak günlerinin nasıl geçtiğini ve kendilerini ilgilendiren konular üzerine konuşmaktan haz alıyorlar. Blog mantığının videoda vücut bulmuş hali olan vlog; aslında bir günlük olmaktan ziyade, fikirlerin belirtilebileceği yer olarak da kullanılabiliyor. Bir nevi köşe yazarları gibi yorumlar yapılabiliyor. Ben de yeni YouTuber olma yolunda adımlar atarken pek bir imkanımın olduğunu söyleyemem. Özellikle ekipman konusunda.

Ekipman eksikliğinden kaynaklanabilecek durumları gözönüne aldığımda bir an için geri adım atasım geliyor, fakat bunun sorun olacağını düşünerek gerçekten yapmak istediğim şeyleri ertelemek pek de benim tarzım değil. Ben de bu durumu teknik bilgimle kapatmayı düşünüyorum. Tabi ekipman sorununu hallettiğim zaman daha profesyonel işler yapabileceğimi düşünüyorum.

Siz de çıktığım bu yolda bana destek olmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan kanalıma abone olabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum kısmına düşünce ve önerilerinizi bırakırsanız memnun olurum. Ayrıca vLog sekmesinden hazırladığım videoları görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  Posts

1 2 3
18 Mayıs 2017

Sinema Kütüphanesi

5 Şubat 2017

Sualtı Fotoğraf Yarışmaları Listesi

30 Ocak 2017

Okuma Listesi – GSU

20 Ocak 2017

Kurgu Programları

4 Ocak 2017

Okuma Listesi – KU

17 Aralık 2016

Lanet, Lanet, Lanet!

3 Kasım 2016

Gece dalışımız güzel geçti

31 Ekim 2016

DJKon10th ile Inspire uçurduk

28 Ekim 2016

Bedri Dalış Bölgesi’ne daldık

22 Ekim 2016

Üniversiteye gelen bir öğrenci nelere dikkat etmeli