(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-61844597-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(23410492, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true });
List

Biraz merak uyandırıcı, biraz da kendini beğenmiş bir hareket olarak görebilirsiniz ancak aklımdaki güzel projeyi hayata geçirmek için kolları sıvamış bulunuyorum.

Peki bu proje de nedir böyle?

Öncelikle kitap okumayı seven biri olarak güzel kitapları okumayı ve okuduğum kitaplardaki bilgileri paylaşmayı seviyorum. O yüzden kendimce bir kütüphane oluşturma fikrini hayata geçirmek istiyorum. Bu şekilde de hem yeni insanlarla hem de yeni kitaplarla tanışmış olacağımı düşünüyorum.

Neden böyle bir şeye ihtiyaç duydum?

Aslında kitaplarım çoğaldıkça kitap almanın ne kadar zorlaşabileceğini gördüm. Hem maddi hem de yeni kitaplar hakında bilgi alabilmek o kadar zor oluyor ki, her yeni çıkan kitabı takip edebilmek o kadar zorlaşıyor ki ben de, aldığı kitabı okuyup beğenmiş olanların benimle paylaşabileceğini düşündüm. Belki biraz bencilce gelecek… fakat sonuçları güzel olacak bir proje olarak devam edeceğini düşünüyorum. Bir kütüphane kurma hayalim var.

Projeye nasıl dahil olabilirsiniz?

Çok basit. Bana kitap listesindeki kitaplardan veya göndermek istediğiniz kitabınızı gönderek işe başlayabilirsiniz. Öncelikle projeler bölümünden konuyla ilgili bilgiyi ayrıntılı bir şekilde okuyun ve gerçekten bu sosyal sorumluluk projesine katılmak istiyorsanız destek verin veya destek verecek bir arkadaşınızı yönlendirin. Hepsi bu kadar 😉

Proje boyunca gelişmeler ve zorluklarla ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Umarım başarılı bir proje olur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.