(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-61844597-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(23410492, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true });
List

Uzun süredir düşündüğüm YouTube kanalımı nihayet açmış bulunmaktayım. Bir çok farklı konuda fikir yürütmeyi düşünüyorum. Umarım mahcup olmam.

Genel olarak farklı bir vlog tekniği deneyeceğim. Bir çok You Tube kanalını takip etmeye başladım ve farklı kanallardan edindiğim izlenimlere göre yeni bir şeyler geliştirdiğimi düşünüyorum. Çünkü o kadar çok kanal var ki daha önce benim gibi çalışma yapan YouTuber var mı açıkçası bilmiyorum. Dünya genelinde vloggerlar bireysel olarak günlerinin nasıl geçtiğini ve kendilerini ilgilendiren konular üzerine konuşmaktan haz alıyorlar. Blog mantığının videoda vücut bulmuş hali olan vlog; aslında bir günlük olmaktan ziyade, fikirlerin belirtilebileceği yer olarak da kullanılabiliyor. Bir nevi köşe yazarları gibi yorumlar yapılabiliyor. Ben de yeni YouTuber olma yolunda adımlar atarken pek bir imkanımın olduğunu söyleyemem. Özellikle ekipman konusunda.

Ekipman eksikliğinden kaynaklanabilecek durumları gözönüne aldığımda bir an için geri adım atasım geliyor, fakat bunun sorun olacağını düşünerek gerçekten yapmak istediğim şeyleri ertelemek pek de benim tarzım değil. Ben de bu durumu teknik bilgimle kapatmayı düşünüyorum. Tabi ekipman sorununu hallettiğim zaman daha profesyonel işler yapabileceğimi düşünüyorum.

Siz de çıktığım bu yolda bana destek olmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan kanalıma abone olabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum kısmına düşünce ve önerilerinizi bırakırsanız memnun olurum. Ayrıca vLog sekmesinden hazırladığım videoları görebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.